Drzwi

Oferujemy w sprzedaży drzwi wewnętrzne sosnowe surowe lub malowane z ościeżnicą.

Dostępne dwie linie Aldrew oraz Retro DW.

Aldrew

Drzwi wewnętrzne grupy Aldrew charakteryzują się połączeniem nowoczesności z prostotą z myślą o wymagających klientach. Dla tych wszystkich stworzyliśmy szeroką gamę wzorów drzwi łącząc estetykę funkcjonalności i wytrzymałość.
Inspirujące proste linie w drzwiach Aldrew zachwycają prostotą i czystością formy gwarantują optyczny ład twego domu. Konstrukcja oparta na delikatnym kształcie listewki przyszybowej typu Softline, która doda Państwa wnętrzu niepowtarzalnego uroku ekskluzywności z dużą dozą nowoczesności. [więcej]


Retro DW

Drzwi wewnętrzne grupy Retro DW stworzyliśmy z myślą o tych, którzy cenią tradycję idącą w parze z elegancją. Jednolite i wyraźne kształty drzwi Retro doskonale nadają się do wnętrz klasycznych. Duży wybór modeli proponowanych w tej grupie zaspokoi gusta nawet najbardziej wrażliwego klienta. Delikatna linia listewki wykończonej stylizowanym frezem to główna zaleta tych drzwi, które w szczególności oferujemy do wystroju przestronnych pomieszczeń urządzonych w tradycyjnym, eleganckim stylu.
Różnorodne wzornictwo i ciepła kolorystyka nadaje pomieszczeniom przyjazną, rodzinną atmosferę. [więcej]


Pełna oferta na stronie producenta Aldrew - Katalog